Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Основна тема сьогодення: боротьба з виплатою заробітної плати у «конвертах»

14.03.2019

Начальником Кельменецького управління ГУ ДФС у Чернівецькій області Юлією Диголян, було проведено зустріч із головою Кельменецької районної державної адміністрації Швецем Віталієм Михайловичем.

Під час зустрічі обговорили актуальні питання по легалізації заробітної плати на робочих місцях та основні напрями спільної роботи, спрямованої на погашення боргів та причини виникнення заборгованості. Зосередили увагу по погашенню боргу по податках до місцевого бюджету, зокрема: земельному податку, орендній платі з фізичних осіб, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Наголошено, що актуальною темою сьогодення є боротьба з виплатою заробітної плати у «конвертах». При виплаті заробітної плати повинні дотримуватися чинного законодавства, нести відповідальність за навмисне відхилення від сплати податків і порушення норм законодавства щодо виплати заробітної плати.

Звернули увагу, що нелегальна заробітна плата послаблює соціальний захист працівників, зменшує надходження до бюджету. Тому легалізація заробітної плати, прихованої зайнятості на сьогодні є одним з найпріоритетніших напрямів співпраці між органом місцевого самоврядування та фіскальним органом щодо легалізації заробітної плати.