Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Співпраця з органами місцевого самоврядуваня вкрай необхідна задля наповнення місцевих бюджетів.

13.02.2019

Днями в залі засідань Сокирянської районної ради відбулася зустріч керівника Сокирянського управління Альбіни Гладкої із сільськими головами району у присутності  голови Сокирянської РДА Петра Бескупського, голови Сокирянської районної ради Василя Козака, спеціалістів райдержадміністрації, керівників землевпорядних організацій.

На зустрічі обговорювалися питання щодо пошуку резервів наповнення місцевих бюджетів податком на доходи фізичних осіб, платою за землю, податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

  Акцентувалася увага на необхідності  проведення інвентаризації земельних ділянок, які використовуються без правовстановлюючих документів, заключенню тимчасових договорів оренди відповідно до змін у  законодавсттві, підготовки списків землекористувачів для передачі їх до податкового органу з метою нарахування плати за землю на 2019 рік.

Альбіна Гладка в черговий раз підняла проблемне питання щодо оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки  житлових приміщень площею понад 120кв.м., які не введено в експлуатацію, та власники яких користуються  послугами з бюджету (субсидіями), а також рекомендувала сільським радам надати переліки нежитлових приміщень, які використовуються у комерційних цілях для їх оподаткування.

 Також Альбіна Гладка наголосила, що триває кампанія декларування громадян 2019 та перерахувала види діяльності, послуги, доходи від яких підлягають декларуванню та сплаті податку. Запросила сільських голів приймати активну участь у інформуванні своїх односельчан  про обов’язок декларування доходів, отриманих у 2018 році та сплаті податків. Зазначила, що  органами  ДФС створені всі умови для комфортної подачі декларацій громадянами, у тому числі подання декларації через Електронний кабінет.

Адже задекларовані доходи та сплачені податки  - це  конституційний обов’язок кожного громадянина та особистий внесок кожного українця у розвиток нашої держави.