Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Центри обслуговування платників Кельменецької та Хотинської державних податкових інспекцій за січень 2019 року надали 652 адміністративних послуг.

12.02.2019

Про це повідомили у Кельменецькому управлінні ГУ ДФС у Чернівецькій області. Зокрема видано картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків – 287.

З Державного реєстру фізичних осіб-платників податків, видано  46 відомостей про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків.

Зареєструвалися 47 платників єдиного податку.

Отримали витяг з реєстру платників єдиного податку  67 платників, також було здійснено  реєстрацію – 62 книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку,  12 - книг обліку доходів і витрат, яку ведуть фізичні особи - підприємці, крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування, і фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність

Довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами державної фіскальної служби отримали 21 платник та 1 довідку про сплату податкових зобов’язань платником податку-резидентом, який виїжджає за кордон на постійне місце проживання ,та про відсутність податкових зобов’язань, а також здійснено 7 підтверджень статусу податкового резидента України.

Внесено – 5  відміток до паспорта громадянина України (у формі книжечки) про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта

Зареєстровано: 16 реєстраторів розрахункових операцій, 40 - книг обліку розрахункових операцій, 41 - розрахункову книжку.

Співробітники Кельменецького управління ГУ ДФС у Чернівецькій області надають усні консультації та роз’яснення з питань податкового законодавства. Та інформаційні послуги щодо використання програмного забезпечення для подання звітності в електронному вигляді, щодо нарахованих та сплачених до бюджету податків і зборів, порядку заповнення податкових декларацій та розрахунків, платіжних документів на перерахування належних податків і зборів до бюджетів.

Для платників розміщена тематична друкована продукція, оформлені інформаційні стенди, що містять зразки заповнення декларацій, звітів та заяв.