Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Народний артист України Іван Дерда задекларував свої доходи за 2018 рік

11.02.2019

Сьогодні в рамках деклараційної кампанії -2019 народний артист України Іван Михайлович Дерда завітав до Центру обслуговування платників Чернівецького управління ГУ ДФС області щоб задекларувати свої доходи.

«Як чернівчанин маю за честь публічно подати декларацію про отримані доходи і  особистим прикладом прагну направити й інших публічних людей на подібні «кроки». Може це й банально, але я хочу щоб наше місто було квітучим та охайним. І мені  гріє душу те, що хоча б якась часточка податків мій особистий внесок у його розбудову. Бажаю, щоб кожен чернівчанин , який торік отримав неоподатковані доходи поступив як добропорядний громадянин і сплатив податок» – наголосив митець..

Начальник міського управління фіскальної служби області Сергій Лєснік висловив щиру подяку артисту за активну громадянську позицію – оскільки щорічно Іван Михайлович серед перших , як справжній патріот свого краю, декларує свої доходи.

 «Хочу зауважити, що громадська позиція таких знаних буковинців як ви має неабиякий вплив на формування свідомості жителів краю. Тож хочу побажати Вам міцного здоров'я, наснаги в творчості, нових звершень» - сказав Сергій Миколайович.

Також посадовець звернув увагу , що кампанія декларування доходів громадян триватиме до 1 травня 2019 року. 

 

Фотоматеріали по темі

/
  • Народний артист України Іван Дерда задекларував свої доходи за 2018 рік