Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Сокирянським управлінням ГУ ДФС у Чернівецькій області за січень 2019 року забезпечено понад 20 мільйонів гривень податків і зборів до Зведеного бюджету

07.02.2019

У Сокирянському управлінні повідомили, що за січень 2019 року надходження до Зведеного бюджету склали 20,5 млн. грн. податків та зборів, що перевищило минулорічні надходження  на  3,2 млн.грн.

Найбільшими за обсягами є податок з  доходів фізичних осіб, податок на додану вартість, плата за землю та єдиний податок з юридичних та фізичних осіб, а  також єдиний податок з сільськогосподарських  товаровиробників.

Податку на доходи з фізичних осіб платниками сплачено 9,8 млн.грн., що на  2,6  млн.грн. перевищило  минулорічні надходження.

Податку на додану вартість до Державного бюджету зібрано 5,4 млн.грн.

Надходження земельного податку та орендної плати за землю склали 0,8 млн.грн. 

За січень 2019 року юридичними та фізичними особами - підприємцями сплачено 1,9 млн. грн. єдиного податку, що на 0,9 млн.грн. більше, ніж за січень 2018 року. Крім того, до місцевого бюджету надійшло 0,5 млн. грн. єдиного податку з сільгосптоваровиробників.   

Крім того, надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування впродовж січня 2019 року становлять 10,1 млн. гривень.