Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Юлія Диголян: «Виплата офіційної зарплати - надійний фундамент розвитку бізнесу і сталі податкові надходження до бюджету територіальної громади».

05.02.2019

04 лютого 2019 року начальником Кельменецького управління ГУ ДФС у Чернівецькій області Юлією Диголян та фахівцями Кельменецького управління проведено «круглий стіл», де розглянуто питання по легалізації заробітної плати на робочих місцях та декларуванні громадянами доходів, отриманих у 2018 році.

Засідання відбулось за участі голови громадської організації об’єднання роботодавців Тимінської Марії Степанівни, де обговорено основні напрями роботи, щодо легалізації заробітної плати на робочих місцях та вирішення цієї проблеми спільними зусиллями.

Метою цього засідання – донести до громадськості інформацію про ситуацію на ринку праці та існуючі ризики, що породжують тіньову зайнятість.

Крім того було наголошено, що з 01 січня 2019 року розпочалася кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у 2018 році та розглянуто основні випадки подання декларації про майновий стан і доходи,  терміни та граничні строки сплати податкових зобов’язань, визначених у податковій декларації.

Доведено до відома, що при направленні декларації засобами електронного зв’язку громадяни можуть скористатися новим електронним сервісом в «Електронному кабінеті», який передбачає часткове автоматичне заповнення декларації на підставі облікових даних платника, відомостей щодо нарахованих (виплачених) доходів, наявних в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків та відомостей щодо об’єктів нерухомого (рухомого) майна.