Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Сокирянським управлінням ГУ ДФС у Чернівецькій області у 2018 році забезпечено понад 269 мільйонів гривень податків і зборів до Зведеного бюджету

09.01.2019

Станом на 01 січня 2019 року надходження до Зведеного бюджету склали 269,5 млн. грн. податків та зборів, що перевищило минулорічні надходження  на  51,6 млн. грн.

Найбільшими за обсягами є податок з  доходів фізичних осіб, податок на додану вартість, плата за землю та єдиний податок з юридичних та фізичних осіб, а  також єдиний податок з сільськогосподарських  товаровиробників.

Податку на доходи з фізичних осіб платниками сплачено 137,7 млн.грн., що на  31,4  млн.грн. перевищило  минулорічні надходження.

Податку на додану вартість до Державного бюджету зібрано 49,6 млн.грн.

Надходження земельного податку та орендної плати за землю склали 16,9 млн. грн. Порівняно з відповідним періодом минулого року обсяг надходжень збільшився на 0,6 млн. грн. 

За січень-грудень 2018 року юридичними та фізичними особами - підприємцями сплачено 11,7 млн. грн. єдиного податку, що на 1,2 млн. грн. більше, ніж за дванадцять місяців 2017 року. Крім того, до місцевого бюджету надійшло 2,8 млн. грн. єдиного податку з сільгосптоваровиробників.