Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

За 2018 рік до зведеного бюджету від платників Новоселиччини та Герцаївщини надійшло 272,3 мільйона гривень

09.01.2019

У новий рік із новими бюджетними здобутками прийшли платники податків Новоселиччини та Герцаївщини. Упродовж 2018 року вони перерахували до зведеного бюджету 272,3 млн. грн податкових платежів, перевиконавши прогнозовані показники більш ніж на 7,8 млн. грн. Про це інформує начальник Новоселицького управління ГУ ДФС у Чернівецькій області Яна Габовда.

Посадовець додає, що у порівнянні з минулим роком бюджетні надходження зросли на 12,5 відсотків. А перевищення склало 30,4 млн. грн.

Із загальної суми, до держбюджету сплачено 96,5 млн. грн. До місцевого бюджету надійшло понад 175,7 млн. грн податкових надходжень За словами посадовця, проти 2017 року, позитивна динаміка зафіксована за платежами і до державного, і до місцевого бюджетів. Так, у звітному 2018 році державна казна отримала додатково понад 5,0 млн. грн. Місцеві скарбниці за цей час поповнились майже на 25,4 млн. грн.

Такі здобутки платників Новоселиччини та Герцаївщини – запорука фінансової стабільності, подальшого економічного розвитку та конструктивного діалогу та співпраці із платниками податків нашого краю – підсумувала Яна Габовда.