Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Про права та обов’язки платників податків розповіли платникам Сторожинеччини

20.12.2018

Під час Всеукраїнського тижня права відбулося засідання за «круглим столом» на тему «Права та обов’язки платників податків».

В заході взяли участь начальник Сторожинецького управління ГУ ДФС у Чернівецькій області  - Андрій Петрів,  начальник Сторожинецької ДПІ Сторожинецького управління ГУ ДФС у Чернівецькій області  - Василь Курчак, заступник начальника Сторожинецької ДПІ Сторожинецького управління ГУ ДФС у Чернівецькій області Ілля Берчук та фізичні особи - приватні підприємці району. В ході засідання за «круглим столом» платникам акцентувалась увага на головних аспектах дотримання податкового законодавства. Платникам було роз’яснено їх права  та обов’язки згідно Податкового Кодексу України.

А також повідомляє, що працівниками Сторожинецького управління постійно проводяться співбесіди з суб’єктами господарювання з питання дотримання чинного законодавства.