Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

До заходів під час Всеукраїнського тижня права долучилися податківці Сокирянщини

17.12.2018

Минулого тижня, у рамках проведення «Всеукраїнського тижня права» у Сокирянському управлінні  Головного управління ДФС у Чернівецькій області відбулися заходи які присвячені правам платників податків. Зокрема в. о. начальника Сокирянського управління Пижівською Наталією проведено сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія». Посадовець надала правову допомогу платникам податків, щоб підвищити їхню обізнаність саме з питань прав платників податків.

У Центрах обслуговування платників Сокирянського управління проведені консультативні дні для платників податків. Громадянам нагадали про  Загальну  Декларацію прав людини, яку прийняли у 1948 році, у якому держави пообіцяли одна одній забезпечити громадянські права і свободи, рівність усіх перед законом, особисту недоторканість, свободу совісті та віросповідання. Платники мали можливість ознайомитися із нововведеннями  та новаціями у законодавстві.

Такі заходи сприяли підвищенню рівня податкової культури платників податків, інформованості про свої права та обов’язки.