Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

З суб’єктами господарювання зустрілись фіскали Кельменеччинии

14.12.2018

Керівником Кельменецького управління ГУ ДФС у Чернівецькій області Юлією Диголян та заступником начальника управління праці та соціального захисту населення Кельменецької РДА Віолетою Биндою, було проведено зустріч із суб’єктами підприємницької діяльності, щодо легалізації заробітної плати на робочих місцях та інших питань,які потребують вирішення.

Під час засідання посадовці наголосили, що при виплаті заробітної плати необхідно дотримуватись чинного законодавства, нести відповідальність за навмисне ухилення від сплати податків і порушення норм законодавства щодо виплати заробітної плати, своєчасна й повна сплата платежів. Забезпечення заробітною платою працівників не менше мінімальних соціальних стандартів – це обов’язок кожного роботодавця щодо соціального захисту своїх працівників. Якщо говорити мовою цифр, то до місцевих бюджетів району станом на 01.12.2018 року спрямовано 76,1 млг. грн., в тому числі податку з доходів фізичних осіб  44,1 млн. грн..

Актуальною проблемою сьогодення є виплата заробітної плати в «конверті», а це не тільки недоотримання коштів в бюджет, а й втрата страхового стажу, отримання соціальних пільг та здійснення перерахунку пенсій в подальшому.

Підсумовуючи засідання Диголян Ю. В. звернула увагу також на інші  проблемні питання, серед них – погашення боргу, сплата акцизного податку, розривання договорів оренди землі, щодо яких прослідковується систематична її несплата.

Крім того, підтримуючи «Всеукраїнський тиждень права», для суб’єктів господарювання проведено практикум щодо прав платників податків на звернення. Відповідно до статті 5 ЗУ «Про звернення громадян», звернення адресуються органам державної влади і органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам, організаціям незалежно від форми власності, об’єднанням громадян або посадовим особам, до повноважень яких належить вирішення порушених у зверненнях питань.

Звернення може бути подано окремою особою (індивідуальне) або групою осіб (колективне).  Звернення може бути усним чи письмовим. Право на звернення - є одним із засобів захисту прав та законних інтересів громадян, яке закріплено основним Законом держави – Конституцією України  та  Законом України №393 від 02.10.1996 року «Про звернення громадян» - наголосили у фіскальному відомстві.