Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Платники Сокирянського управління ГУ ДФС у Чернівецькій області забезпечили понад 239 мільйонів гривень до Зведеного бюджету

11.12.2018

Станом на 01 грудня 2018 року надходження до Зведеного бюджету склали 239,8 млн. грн. податків та зборів, що перевищило минулорічні надходження  на  47,2 млн.грн.

Найбільшими за обсягами є податок з  доходів фізичних осіб, податок на додану вартість, плата за землю та єдиний податок з юридичних та фізичних осіб, а  також єдиний податок з сільськогосподарських  товаровиробників.

Податку на доходи з фізичних осіб платниками сплачено 117,4 млн.грн., що на  26,4  млн.грн. перевищило  минулорічні надходження.

Податку на додану вартість до Державного бюджету зібрано 45,5 млн.грн.

Надходження земельного податку та орендної плати за землю склали 15,8 млн.грн. Порівняно з відповідним періодом минулого року обсяг надходжень збільшився на 0,8 млн..грн. 

За січень-листопад поточного року юридичними та фізичними особами- підприємцями сплачено 10,9 млн.грн. єдиного податку, що на 1,2 млн.грн. більше, ніж за одинадцять місяців 2017 року. Крім того, до місцевого бюджету надійшло 2,7 млн.грн. єдиного податку з сільгосптоваровиробників. 

  Крім того, упродовж  січня-листопада поточного року надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування становлять 133,7 млн. гривень.