Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

На Новоселиччині обговорили питання погашення заборгованості по єдиному соціальному внеску

10.12.2018

Сьогодні, 10 грудня за ініціативи начальника Новоселицького управління ГУ ДФС у Чернівецькій області Яни Габовди відбувся «круглий стіл»  з начальником Новоселицького відділу обслуговування громадян (сервісного центру) Анатолієм Процюком та працівниками підрозділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Новоселицького управління.

Основними питаннями, що обговорювалися на сьогоднішній зустрічі були: сплата обов’язкових платежів роботодавцями Новоселицького району, стан погашення заборгованості з єдиного соціального внеску боржниками та питання легалізації заробітної плати.

В ході зустрічі були обговорені результати спільних заходів проведених у листопаді п.р. щодо зменшення заборгованості по єдиному соціальному внеску. Так, спостерігається тенденція до зменшення боргу за минулий місяць понад  700 тис.грн.. Крім того, обговорено перспективи погашення заборгованості по вищевказаному платежу в подальшому.

Засідання пройшло в руслі конструктивного діалогу. Учасники висловили  пропозиції щодо покращення результативності взаємодії, прийняли узгоджені рішення та досягли домовленостей щодо їх практичної реалізації.