Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У Сторожинецькому управлінні відбулась зустріч з питань легалізації заробітної плати

05.12.2018

03 грудня 2018 року начальник Сторожинецького управління ГУ ДФС у Чернівецькій області – Андрій Петрів, начальник Сторожинецької ДПІ Сторожинецького управління  – Василь Курчак та начальник відділу адміністрування податків та зборів з фізичних осіб  Берчук Ілля провели співбесіди з фізичними особами – підприємцями.

Під час розмови фахівцями фіскального органу було наголошено, що нелегальна праця знижує доходи місцевих бюджетів, бюджетів Пенсійного фонду та фондів соцстрахування. Наслідком «тіньової» зайнятості є також погіршення бізнес-середовища та інвестиційного клімату через формування недобросовісної конкуренції. Нелегальне працевлаштування має негативні наслідки й для найманих працівників.

Зокрема, це:відсутність соцгарантій, передбачених для працівника;права на відпустку (у тому числі на час вагітності та пологів);страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань;права на оплату листків непрацездатності,а також громадяни  втрачають пенсійний стаж та можливість отримання держдопомоги у разі втрати роботи.