Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Питання погашення податкового боргу до місцевих бюджетів обговорили на Кельменеччині

03.12.2018

Нещодавно, фахівцями Кельменецького управління ГУДФС у Чернівецькій області  було проведено зустріч із головою Кельменецької селищної ради Буняком С. Л., по погашенню боргу по податках до місцевого бюджету, зокрема: земельному податку, орендній платі з фізичних осіб, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Окремо зупинилися на погашенні боргу по Кельменецькому ВУЖКГ так як, селищна рада є засновником.

Також було звернуто увагу на легалізацію заробітної плати на робочих місцях. Проаналізовано проведену роботу з легалізації оплати праці та наголошено, що на території с.м.т.Кельменці значна кількість суб’єктів господарювання, що виплачують заробітну плату нижче встановленого розміру, а це прямі втрати надходжень до бюджету.

Наголошено, що виплата зарплати в «конверті» та нелегальна робота стали однією із складових тіньової економіки, а це не тільки недоотримання коштів в бюджет, а й втрата страхового стажу, отримання соціальних пільг та здійснення перерахунку пенсій в подальшому

Податківці наголосили, що з метою збільшення надходжень до місцевого бюджету слід провести інвентаризацію земельних ділянок, об’єктів житлової та не житлової нерухомості, адже, тільки тісна співпраця органів місцевого самоврядування та фіскальним органом дадуть очікувані результати.