Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

В боргу перед громадою Чернівців: які платники мають найбільші борги по платі за землю

30.10.2018

Використання землі в Україні є платним. Нагадаємо, що відповідно до Податкового кодексу України плата за землю –  це обов’язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності. Статтею 141 Земельного кодексу України визначено однією з підстав для припинення права користування земельною ділянкою - систематичну несплату земельного податку або орендної плати.

Натомість, ряд платників у  Чернівцях, нехтують своїм обов’язком землекористувачів. 

За інформацією начальника  Чернівецького управління ГУ ДФС у Чернівецькій області Сергія Лєсніка, на 25 жовтня цього року найбільші суми податкового боргу по платі за землю (понад 10,0 тис. грн.) має 41 підприємство та 15 фізичних осіб. Загальна сума, яку заборгували громаді Чернівців ці суб’єкти  господарювання й громадяни понад 30,6 млн грн. 

Щоб не накопичувати боргів перед громадою Чернівців, не відчути на собі дієвість заходів, спрямованих на їх погашення, та не втратити право користування земельною ділянкою, варто самостійно сплатити суму податкового боргу, а в подальшому перераховувати плату за землю своєчасно, – наголосив посадовець.

Сергій Миколайович розповів, що ДФС України оприлюднює поіменний список суб’єктів господарювання, які мають податковий борг. Детально зі списками податкових боржників можна ознайомитися за посиланням: http://sfs.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/pereliki-/296361.html.

Додаткову інформацію щодо податкового боргу можна отримати за тел.: 54-60-18.

Додаткові матеріали