Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

У Сокирянській РДА обговорили питання наповнення місцевих бюджетів

30.10.2018

Нещодавно у Сокирянській райдержадміністрації відбулась зустріч-нарада з головами сільських рад та ОТГ за участі голови комісії з реорганізації, першого заступника начальника Сокирянської ОДПІ Альбіни Гладкої та голови Сокирянської районної державної адміністрації Петра Бескупського. На нараді обговорили питання наповнення місцевих бюджетів, зокрема податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Обговорено питання оформлення земельних відносин із землекористувачами та оподаткуванням їх платою за землю.

В черговий раз Альбіна Гладка наголошувала на необхідності подання сільськими головами інформацій до податкового органу щодо бази оподаткування, а саме, новоукладених договорів оренди, потенційних декларантів  податку на доходи фізичних осіб, які надають послуги у різних сферах.

Звернула увагу,  що  на контролі фіскальних органів залишається питання легалізації праці, а також реєстрації фізичних осіб суб’єктами підприємницької діяльності.

В черговий раз роз’яснила вимоги податкового законодавства в частині оподаткування заробітних плат та заходи  ДФС у напрямі детінізації ринку праці та наголосила, що сплата податків і зборів з отриманих доходів – обов’язок кожного громадянина, від якого залежить економічних розвиток нашої держави.