Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У Хотинській РДА відбувся семінар з питань детінізації відносин у сфері зайнятості населення.

08.10.2018

            У заході взяли участь в.о. начальника Хотинського відділення Головного управління ДФС у Чернівецькій області В’ячеслав Гортопан, заступник начальник Новоселицького управління Головного управління ДФС у Чернівецькій області Наталія Габа, голова Хотинської районної державної адміністрації Петро Допіряк, заступник голови Хотинської районної державної адміністрації Тетяна Бринь, керівник апарату Хотинської РДА Олександр Нестор, начальник агропромислового комплексу Хотинської РДА Віктор Дорош, начальник фінвідділу Хотинської РДА Марія Усата та посадові особи органів місцевого самоврядування.

У семінарі брали участь представники бізнесу Хотинського району, які працюють у різних галузях господарства: торгівлі, ресторанному бізнесі, будівництві, виробництві, сільському господарстві та в агропромисловому комплексі. Заступник начальника Новоселицького управління, Наталія Габа у своєму виступі звернула увагу присутніх на легалізацію трудових відносин.  Наголосила, що «тіньова» зайнятість населення формує недобросовісну бізнес-конкуренцію, що негативно впливає на інвестиційну привабливість країни.

На семінарі були присутні представники будівельної сфери, а саме: МКП «Рембудгазмонтаж», ТОВ «Професіонал плюс», ПП «Кронос БМ». Наталія Габа, зробила акцент на розвиток будівельної галузі, адже від цього залежить розвиток виробництва будівельних матеріалів і відповідного обладнання, виробництво скла, деревообробна промисловість. Наголосила на важливість досягнення рівня заробітної плати до середньогалузевої по будівельній сфері.

Було розглянуто питання про участь фахівців фіскальної служби у робочих групах, створених при державних районних адміністраціях, з метою виявлення найманих працівників, які працюють неофіційно та залучення їх до оподаткування.  

Під час семінару суб’єкти господарювання мали можливість отримати відповіді на поставлені запитання.