Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У Заставнівській РДА відбулась зустріч з питань легалізації заробітної плати

09.10.2018

09.10.2018р.  в Заставнівському районі в приміщенні РДА  відбулась зустріч з головами сільських рад та ОТГ, керівниками  установ та організацій району з питань легалізації заробітної плати  за участі голови РДА Юрія Кітаря та начальника Заставнівської ДПІ Кіцманського управління ГУ ДФС у Чернівецькій області Івана Репіховського.

Іван Репіховський під час зустрічі  вказав на питання неприпустимості допуску до роботи найманих працівників без оформлення з ними трудових відносин, своєчасності та повноти виплати заробітної плати найманим працівникам і легалізації  трудових відносин між суб’єктами господарювання і працівниками у ризикових галузях, зокрема у будівництві, в сфері торгівлі та вантажних і пасажирських перевезеннях. Наголосив, що виплата зарплати у   „конвертах”   за собою багато негараздів як країні так і кожному з нас. Сама нелегальна заробітна плата послаблює соціальний захист працівників, зменшує надходження до бюджетів та державних соціальних фондів. Ухиляючись від офіційного укладання трудових відносин, виплачуючи заробітну плату «у конвертах» роботодавець фактично позбавляє працівника захисту своїх трудових прав. І головне – через несплату єдиного соціального внеску і податків  наймані працівники втрачають страховий стаж та можливість одержання заробленої пенсії по старості, по інвалідності та в інших випадках, передбачених законодавством, а місцевий бюджет не отримує кошти, які допомагають району розвиватись, підтримувати  соціальні і культурні програми.

Особливу увагу приділили проведенню спільної інформаційно –роз’яснювальної кампанії із суб’єктами господарської діяльності у питанні законодавчих змін, інформування громадськості щодо захисту трудових прав працівників та недопущення порушення законодавства про працю.