Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Про проведення у Сокирянському районі заходів, спрямованих на детінізацію ринку праці

05.10.2018

З  метою організації роботи щодо легалізації доходів та найманої робочої сили, наповнення дохідної частини бюджету, а також недопущення порушень суб’єктами господарювання податкового та іншого законодавства під час виплати заробітної плати, робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, створеною при Сокирянській районній державній адміністрації  до якої входять представники ГУ ДФС у Чернівецькій області було проведено зустріч – нараду у селі Романківці Сокирянського району на базі сільської ради представниками бізнес – середовища, громадськістю,  громадянами – власниками земельних ділянок (паїв) та будівельниками.

У даному заході взяли участь в. о начальника Сокирянського управління ГУ ДФС у Чернівецькій області Наталія Пижівська, перший заступник голови Сокирянської районної державної адміністрації Андрій Маркевич, головний державний інспектор Управління держпраці у Чернівецькій області   Алла Попович та інші члени робочої групи.

У ході зустрічі присутнім роз’яснено про вимоги податкового законодавства в частині оподаткування заробітних плат та заходи Державної фіскальної служби у напрямі детінізації ринку праці.