Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Сокирянською ОДПІ за січень-вересень 2018 року забезпечено понад 277 мільйонів гривень податків і зборів до Зведеного бюджету

09.10.2018

Станом на 01 жовтня 2018 року надходження до Зведеного бюджету склали 277,6 млн. грн. податків та зборів, що перевищило минулорічні надходження  на  57,7 млн. грн.

Найбільшими за обсягами є податок з  доходів фізичних осіб, податок на додану вартість, плата за землю та єдиний податок з юридичних та фізичних осіб, а  також єдиний податок з сільськогосподарських  товаровиробників.

Податку на доходи з фізичних осіб платниками сплачено 138,6 млн. грн., що на  30,2  млн. грн. перевищило  минулорічні надходження.

Податку на додану вартість до Державного бюджету зібрано 47,4 млн. грн.

Надходження земельного податку та орендної плати за землю склали 24,8 млн. грн. Порівняно з відповідним періодом минулого року обсяг надходжень збільшився на 1,6 млн. грн. 

За січень-вересень поточного року юридичними та фізичними особами - підприємцями сплачено 20,6 млн. грн. єдиного податку, що на 5,0 млн. грн. більше, ніж за дев’ять місяців 2017 року. Крім того, до місцевого бюджету надійшло 4,8 млн. грн. єдиного податку з сільгосптоваровиробників.