Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

На Новоселиччині відбулась зустріч з питань детінізації відносин у сфері зайнятості населення

05.10.2018

Начальник Новоселицького управління Головного управління ДФС у Чернівецькій області Яна Габовда, перший заступник голови районної державної адміністрації Каріна Поп, міський голова Марія Нікорич., начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Людмила Крояло, начальник Новоселицького відділу обслуговування громадян Анатолій Процюк та посадові особи органів місцевого самоврядування зустрілися з суб’єктами господарювання Новоселицького району з питань детінізації відносин у сфері зайнятості населення.

У семінарі брали участь підприємці Новоселицької ОТГ, які працюють у різних галузях господарства: торгівлі, ресторанному бізнесі, будівництві, виробництві та в агропромисловому комплексі.

Начальник Новоселицького управління, Яна Габовда звернула увагу присутніх на важливе питання сьогодення – легалізація трудових відносин. Зробила акцент на розвиток будівельної галузі, адже від цього залежить розвиток виробництва будівельних матеріалів і відповідного обладнання, виробництво скла, деревообробна промисловість. Наголосила на важливості досягнення рівня заробітної плати до середньогалузевої по будівельній сфері.

Було розглянуто питання про залежність страхового стажу громадян від сплати внесків до ПФУ, про відповідальність роботодавців за нелегальну виплату заробітної плати, яка значно посилилась, а також зміни, які зазнають низка законодавчих актів з 1 січня 2019 року саме щодо виплати заорбітної плати і сплати податків та впливу на рахування пенсій і виплату субсидій.

Під час зустрічі підприємці мали можливість отримати відповіді на поставлені запитання.