Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Вагому частку в надходженнях до місцевих бюджетів Сокирянщини, Кельменеччини та м. Новодністровськ займає податок з доходів фізичних осіб

17.09.2018

Відомо, що основним джерелом наповнення місцевих бюджетів, як і в попередні періоди, залишається податок на доходи фізичних осіб.

З початку 2018 року  платники податків, які обслуговуються на території Сокирянської  ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області, а це мешканці Сокирянського, Кельменецького районів та м.  Новодністровськ сплатили понад 122 млн. гривень ПДФО. Зазначена сума на 27,4 млн. грн. більше, ніж за відповідний період минулого року.

За січень – серпень 2018 року місцеві скарбниці Сокирянщини отримали 91,9 млн. грн.,  цього податку, що на 20,5 млн. грн. більше ніж торік. До Державного бюджету надходження склали 30,6 млн. грн.

Слід зазначити, що позитивна динаміка надходжень - результат сумлінного оформлення трудових відносин з найманими працівниками – гарантії їх соціальної захищеності, а сплата податку з доходів фізичних осіб – внесок у розвиток місцевої громади.