Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Роботодавцям Новодністровська нагадали про легальну заробітну плату та офіційне працевлаштування

27.06.2018

Актуальною темою сьогодення є боротьба з виплатою заробітної плати у „конвертах”, реалізація гарантій оплати праці та організація заходів недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати. З цією метою 21 та 22 червня цього  року заступник начальника – начальник Новодністровського відділення Сокирянської ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області Алла Заришняк, спільно з робочою групою по легалізації тіньової зайнятості та неофіційних заробітків, утвореною при Управлінні праці та соціального захисту населення Новодністровської міської ради, здійснили обстеження приватних підприємців міста  Новодністровськ.

У ході заходу з суб’єктами підприємницької діяльності проведено роз’яснювальну роботу щодо рівня мінімальної заробітної плати, правильності укладення трудових договорів з найманими працівниками та  негативних наслідків нелегальних трудових відносин, в тому числі  виплати зарплати в «конвертах».

Наголошувалося, що оформлення трудових відносин відповідно до чинного законодавства з найманим працівником, звільнює роботодавця від сплати штрафних та фінансових санкцій, передбачених чинних законодавством.

Робочою групою і надалі будуть здійснюватися дієві заходи щодо виявлення незареєстрованої найманої робочої сили, адже зменшення заборгованості по заробітній платі чи легалізація доходів - це не тільки надходження до бюджету, але й захист прав та законних інтересів платників податків.