Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Школярів Новоселиччини пригощали кавою-латте в податковій

08.05.2018

Днями старшокласників Новоселицької гімназії та Новсоелицької ЗОШ №3 запросили до районної податкової. Зустріч на тему: „Основи податкових знань”відбулась в неформальній атмосфері, школярів пригощали запашною кавою та різними смаколиками.

 Молодь з цікавістю слухала та переглядала слайди про історію оподаткування та  основні етапи становлення податкової системи України - від часів Київської Русі до сьогодення. Зрозуміти закони економічного розвитку, дізнатися про основні податки школярам допомогла в.о. начальника Новоселицької ОДПІ Анжела Паскар.

Найбільшу заінтересованість учні проявляли під час розповіді про порядок реєстрації підприємницької діяльності, а саме про те, як стати підприємцем, та які податки  при цьому  необхідно сплачувати до бюджету.

Також, зацікавила школярів інформація про сплату податків чиновниками. Запитували про те, як боротися з неплатниками податків, в якому розмірі застосовуються штрафні санкції та яку відповідальність несуть порушники за несплату податків та зборів до бюджетів усіх рівнів.

Зустріч нікого не залишила байдужими, учні багато дискутували , і це абсолютно логічно - адже перед ними стоїть  нелегке завдання вибору майбутньої професії. 

Фотоматеріали по темі

/
  • Школярів Новоселиччини пригощали кавою-латте в податковій