Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Чернівецький Центр обслуговування платників відвідали 66 тисяч клієнтів

16.04.2018

За даними програми зчитування відвідувачів, упродовж першого кварталу цього року ЦОП у Чернівецькій ОДПІ  відвідало 66019 платників, в т.ч. у березні 8610 платників. З початку року працівниками ЦОП відвідувачам надано понад 65 тисяч послуг: консультаційних – 2174; інформаційних – 2024; адміністративних – 10858 та понад 50 тисяч  інших послуг (прийом звітності, вхідних документів та інші).

З метою отримання відомостей про суми виплачених доходів та утриманих податків до Центру обслуговування платників Чернівецької ОДПІ протягом січня – березня звернулося 2323 осіб. Переважно отримувачами зазначених відомостей у цей період були особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, оскільки такі особи мають обов’язок подання електронних декларацій за підсумками 2017 року.

Найбільш запитуваною послугою у звітному періоді є послуга з видачі реєстраційного номеру облікової картки платника податків: упродовж січня–березня видано 3861 такий номер.

За реєстрацією книг обліку розрахункових операцій та розрахункових книжок до ЦОПу звернулись 1045 суб’єктів господарювання, за реєстрацією РРО – 156.

Також фахівцями ЦОПу зареєстровано 1030 платників єдиного податку та надано 1039 витягів з реєстру платників єдиного податку; зареєстровано 891 книгу обліку доходів і витрат, які ведуть підприємці. Довідки про про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами державної фіскальної служби отримали 286 платників.

Центром обслуговування платників Чернівецької ОДПІ надається широкий спектр безкоштовних послуг для відвідувачів Також для зручності відвідувачів в Центрі функціонує система Wi-Fi.

У залі очікування забезпечено трансляцію актуальної інформації на TV-моніторах. Крім того, з метою інформування платників про зміни в законодавстві в Центрі розповсюджується друкована продукція – листівки, брошури, пам’ятки тощо.