Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

У Чернівцях продовжується роз’яснювальна робота щодо кампанії декларування

17.04.2018

В рамках кампанії «Декларування-2018» фахівці Чернівецької ОДПІ з метою інформування громадян про умови декларування доходів та майнового стану, а також термінів подання декларацій, відвідали один із чернівецьких ринків.

Під час акції податківці вручали тематичну друковану продукцію, роз’яснювали порядок заповнення декларації про доходи та можливість отримання податкової знижки, а також подання декларації через Інтернет.

Податківці розповідали, що  обов’язково до 2 травня мають подати декларацію громадяни, які протягом минулого року отримували доходи, з яких при їх нарахуванні чи виплаті не утримувався податок (наприклад, дохід від надання нерухомості в оренду фізичній особі, яка не є суб’єктом підприємницької діяльності), іноземні доходи тощо.

Не підлягають обов‘язковому декларуванню доходи, отримані виключно від податкових агентів, доходи від операцій з продажу (обміну) майна, дарування при нотаріальному посвідченні договорів, за якими був сплачений податок на доходи фізичних осіб та військовий збір.

Учасникам заходу сподобався такий незвичайний спосіб привернути увагу до важливості та необхідності декларування доходів. Вони залюбки брали агітаційну продукцію та дякували за корисну та своєчасну інформацію.