Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

За два місяці 2018 року в Центрах обслуговування платників Новоселицької ОДПІ надано понад 2,5 тисяч адміністративних послуг

13.03.2018

Для зручності платників податків в Новоселицькій ОДПІ функціонують три Центри обслуговування платників, а саме:

-   Центр обслуговування платників (центральний офіс): м. Новоселиця, вул.. Центральна,108;

- Центр обслуговування платників Герцаївського відділення: м. Герца, вул.. Центральна,41;

- Центр обслуговування платників Хотинського відділення: м. Хотин, вул.. Свято-Покровська,11а.

Фахівці вищезначених Центрів надають адміністративні, консультаційні та інформаційні послуги, здійснюють прийом звітності та вхідної кореспонденції. В Центрах можна отримати 17 видів безоплатних адміністративних послуг.

У січні-лютому 2018 року фахівцями Центрів обслуговування платників надано 2585 адміністративних послуг.

За цей період видано 1714 карток платника податків та внесено до паспорта громадянина України дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. Також, видано 195 відомостей з Держреєстру фізосіб-платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків, зареєстровано 52 розрахункові книжки та 135 книг обліку розрахункових операцій, зареєстровано 24 реєстратори розрахункових операцій, надано 131 витяг з реєстру платників єдиного податку та 110 громадян зареєстровано підприємцями-«спрощенцями». Крім цього, податківцями зареєстровано 150 книги обліку доходів та книг обліку доходів і витрат платників єдиного податку.

Звертаємо увагу, що в рамках проведення кампанії декларування доходів в «Електронному кабінеті» реалізовано можливість сформувати фізичними особами запити для отримання відомостей про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру фізосіб-платників податків та отримати відповіді на такі запити.

В «Електронному кабінеті платника» також є можливість підготувати, заповнити та надіслати в електронному вигляді до податкової інспекції декларацію про майновий стан і доходи. Граничний термін подання такої  декларації  - 2 травня 2018 року.