Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Про декларування доходів роз’яснювали у Кіцманській ОДПІ

13.03.2018

Сьогодні 12.03.2018 року, з метою роз’яснення особливостей декларування доходів отриманих у 2017 році, відбулась зустріч  заступника начальника Кіцманської ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області Наталії  Марусяк з громадянами.

Під час зустрічі Наталія Василівна повідомила, що з першого січня 2018 року стартувала компанія декларування громадянами доходів, отриманих протягом 2017 року, і громадяни, які не є суб’єктами господарювання та які протягом минулого року отримували заробітну плату, з якої утримувався податок на доходи фізичних осіб, мають право на отримання податкової знижки за умови наявності підстав, передбачених Податковим кодексом України.

Заступник звернула увагу присутніх, що право на отримання податкової знижки не переноситься на наступні роки, тобто для отримання знижки за 2017 рік, необхідно подати декларацію до 31 грудня 2018 року.

Наталія Василівна  порадила присутнім не зволікати з декларуванням минулорічних статків, нагадавши про те, що деклараційна кампанія 2018 року, триває з 1 січня по  01 травня поточного року.