Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Чернівецькі податківці отримали дипломи «Найбільший вишитий літопис традиційного орнаментального мистецтва Буковини», який зареєстровано в Книзі Рекордів України

08.02.2018

Нещодавно представники фіскального відомства краю отримали Дипломи учасників колективного мистецького проекту виставки «Вишиваний дивотвір» -2017 «Вишиті сторінки альбому «Взори вишивок домашнього промислу на Буковині» Е.Кольбенгаєра», який зареєстровано в Книзі Рекордів України в категорії «Мистецтво, як «Найбільший вишитий літопис традиційного орнаментального мистецтва Буковини». Це другий мистецький проект «Вишиваного дивотвору», який занесено до престижного реєстру.

Звернення сучасних майстрів вишивки до унікального альбому, бажання відтворити старовинні техніки, колірну гаму, композиційну побудову тогочасного вишиття великою мірою активізував загальну увагу до постаті самого Е.Кольбенгаєра – відомого науковця, архітектора, дослідника буковинських старожитностей, ім'я якого майже століття було в забутті. Торік 14 січня виповнилося 165 років від дня народження видатного чернівчанина.
Кожен аркуш збірки, укладеної Еріхом Кольбенгаєром, - це фактично комплекс орнаментів, з яких створювалася традиційна буковинська сорочка. Тому буковинська сорочка - лейтмотив цьогорічної виставки «Вишиваний дивотвір». Це буде логічне продовження, образне доповнення й розширення попереднього проекту, який зареєстровано в Книзі Рекордів України.
В. о. начальника Чернівецької ОДПІ Надія Костенюк, СДІ відділу моніторингу забезпечення доходів і зборів та експрес-діагностики Алла Гуцул та в.о. заступника начальника управління податків і зборів з фізичних осіб Чернівецького управління ГУ ДФС у Чернівецькій області Сергій Урбанчук продемонстрували майстерність у відтворенні старовинних технік, колірної гами, композиційної побудови тогочасного вишиття та зробили вагомий внесок у розвиток культури рідного краю.
Податківці демонструють, що натхнення до вишивання ніколи не згасає в Україні, а на створення унікальних мистецьких зразків завжди знайдеться час.

Фотоматеріали по темі

/
  • Чернівецькі податківці отримали дипломи «Найбільший вишитий літопис традиційного орнаментального мистецтва Буковини», який зареєстровано в Книзі Рекордів України