Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Про податкові перспективи - 2018 чернівецькі податківці розповідали на семінарі

26.12.2017

Чернівецькі податківці спільно з фахівцями ЧФ ТОВ «АК «Центр професійного аудиту» провели традиційний семінар для платників податків – юридичних та фізичних осіб з актуальних питань оподаткування та податкових новацій.

Оскільки завершення цього року ознаменоване прийняттям важливих Законів: «Про Державний бюджет України на 2018 рік», «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році» та «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій»  №2148 від 03.10.2017р., платники змогли удосконалити свої  податкові знання та отримати відповіді щодо практичного застосування законодавчих норм.

Висвітлювались актуальні питання оподаткування податком на додану вартість, податком на доходи фізичних осіб, єдиним внеском, умов застосування спрощеної системи оподаткування. Проінформовано про новації в справлянні ЄСВ у 2018, зокрема, платники єдиного податку 1 групи сплачуватимуть внесок не менше мінімального розміру; змінено розмір максимальної величини бази нарахування ЄСВ. З нового року всі ФОП будуть зобов'язані сплачувати єдиний внесок до 20 числа місяця, наступного за звітним кварталом. Також акцентовано увагу на дотриманні вимог трудового законодавства та зазначено, що мінімальна заробітна плата з нового року складатиме 3723,0 гривень.

Розглянули питання обчислення і сплати майнових податків, екоподатку і рентної плати, акцизу та готівкового обігу.

Розпочати податковий рік, «озброївшись» знаннями, - не лише убезпечити себе від помилок та штрафних санкцій, але й можливість почуватись упевнено й ефективно прогнозувати розвиток власного бізнесу.