Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Майбутні економісти знайомились з основами ведення бізнесу

13.11.2017

Нещодавно до студентів Чернівецького державного комерційного технікуму завітали чернівецькі податківці, щоб розповісти майбутнім обліковцям про особливості податкової політики за різних систем оподаткування.

Завідувач сектору організації роботи Чернівецької ОДПІ Наталія Бальон розповіла студентам про те, як формуються бюджети, які податки сплачують підприємці, підприємства та громадяни, як вони адмініструються фіскальними органами, а також про реформування фіскальної служби.

Податківці розповіли майбутнім фінансистам, що податкове законодавство, крім обов’язку сплати податків, передбачає реалізацію права платників податку на податкову знижку, що є важливим для тих студентів, які навчаються на комерційній основі.

Надзвичайно цікавими для молоді стали електронні сервіси, які пропонує фіскальне відомство, щоб полегшити заповнення  і подання звітності, співпрацю з партнерами, допомагають ознайомитись з нормами податкового законодавства, попередити корупційні прояви.

Проведення подібних заходів надає молодим людям змогу вже в юному віці мати уявлення про функціонування податкової системи та економіки країни вцілому. Цим самим податківці сприяють вихованню сумлінних та обізнаних платників податків.