Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Платники податків Новоселицької ОДПІ понад завдання спрямували до бюджетів усіх рівнів понад 19 мільйонів гривень

11.09.2017

Про це повідомила в.о. начальника Новоселицької ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області Анжела Паскар. Посадовець відзначила, що від початку 2017 року  від платників регіонів, що обслуговується надійшло на 49,4 млн. грн. більше податків, ніж за аналогічний період торік.

Загалом за 8 місяців  Новоселицькі, Герцаївські та Хотинські платники сплатили до бюджету 220,5 млн. грн. податків та 139,7 млн. грн. єдиного соціального внеску. Планові показники виконано на 109,7 відсотків.

Обсяги наповнення державної скарбниці зросли на 21,1 млн. грн. – акумульовано 73,4 млн. грн.

У розрізі бюджетоформуючих платежів сплата податку на додану вартість склала 39,8 відсотків або 29,3 млн.грн., податку на доходи фізичних осіб склала 37,8 відсотків, що у грошовому виразі становить 27,8 млн. грн.., військового збору – 12,6 відсотків, або 9,3 млн. грн., податку на прибуток склала 3,3 відсотки, або 2,4 млн. грн..

Індикативний показник з надходження податків та зборів до місцевих бюджетів виконано на 113,5 відсотків, фактично територіальні громади краю отримали у своє розпорядження 147,2 млн. грн... З цієї суми – додатково до завдання 17,6 млн. грн.

Бюджетоформуючими платежами місцевих скарбниць стали ПДФО, фактичні надходження якого досягли позначки у 83,3 млн.грн., плата за землю - у розмірі 25,1 млн. грн., єдиний податок, якого сплачено спрощенцями у сумі майже 25,4 млн.грн. та 8,1 млн.грн. акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів.

Індикативний показник з надходження єдиного соціального внеску за сім місяців поточного року виконаний на 134,9 відсотків. Фактично роботодавцями краю до державних цільових фондів відраховано 139,7 млн.грн., з них додатково на соціальні витрати – 36,2 млн. грн.

«Органи ДФС зі свого боку забезпечують якісне обслуговування платників податків та ефективний податковий супровід суб’єктів господарювання. Належний сервіс та пріоритетність аналітичних інструментів в нашій роботі задля попередження ризиків несплати – складові, що своїм наслідком мають ріст надходжень», - підкреслила в.о. начальника Новоселицької ОДПІ Анжела Паскар.