Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Внесок Хотинських працедавців на соцзахист збільшився на 17 мільйонів гривень

11.09.2017

Єдиний  внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування є джерелом наповнення фондів соціального страхування, з яких здійснюються виплати пенсій, забезпечуються соціальні гарантії на випадок безробіття, нещасних випадків на виробництві чи професійних захворювань.

Упродовж семи місяців цього року працедавці Хотинщини спрямували на соціальні потреби 47,7 млн. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування,  що на 17,1 млн. грн., або в 1,6 раза більше, ніж торік.

 «Варто відзначити високий рівень податкової культури більшості платників податків. Фахівці Новоселицької ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області систематично спілкуються з роботодавцями щодо легальності та повноти оплати праці. Як наслідок – до бюджету спрямовуються  додаткові кошти», - зазначила в.о. начальника Новоселицької ОДПІ Анжела Паскар.

Новоселицька ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області нагадує, що лише офіційне працевлаштування дає право найманим працівникам на отримання соціальних виплат у разі втрати працездатності та пенсійного забезпечення в майбутньому.  Це повинні врахувати не тільки громадяни, які незабаром вийдуть на пенсію, а й молоді люди, оскільки зміни до пенсійного законодавства передбачають нарахування пенсійних виплат залежно від страхового стажу. 

У податковій інспекції нагадують,  що розмір мінімального страхового внеску  у 2017 році складає 704 грн. на місяць. Виключення – для платників єдиного податку першої групи. З 1 січня фізичні особи - підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, та віднесені до першої групи платників єдиного податку, мають право сплачувати єдиний внесок у сумі не менше за 0,5 мінімального страхового внеску - 352 грн. на місяць.