Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Про легалізацію заробітної плати йшлося під час сеансу "Гарячаї лінії" в Сокирянській ОДПІ

14.07.2017

Днями, з метою вжиття заходів щодо легалізації доходів та найманої робочої сили, старший державний ревізор – інспектор сектору податків і зборів з фізичних осіб Сокирянської ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області Столока Денис Миколайович провів сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з громадянами щодо дотримання законодавства про працю.  Відповідаючи на питання платників податків, також роз’яснював про негативні соціальні наслідки нелегальних трудових відносин та виплати зарплати в «конвертах».

Денис Миколайович  зазначив, що завдяки легалізації зайнятості населення та детінізації заробітної плати можливе додаткове збільшення податкових надходжень. Тому роботодавцям слід зосередити увагу на обов’язкове оформлення трудових відносини з працівником, недопустимість виплати заробітної плати в розмірі, меншому встановленого законодавством рівня та несвоєчасної виплати заробітної плати, або ж виплати її у «конвертах».