Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Місцеві громади Хотинщини отримали податкових платежів майже на 20 відсотків більше прогнозу

13.07.2017

Як повідомили у Хотинському відділенні Новоселицької ОДПІ за підсумками першого півріччя 2017 року на Хотинщині до місцевих бюджетів сплачено 38097,6 тис. грн.. податкових платежів. Це на 6074,2 тис.грн надходжень більше запланованого .

  «Щорічно фінансовий ресурс місцевого самоврядування зростає. Наприклад у першому півріччі 2017 року це на 34,5 відсотка коштів більше проти аналогічного періоду торік. Таким чином, розписи бюджетів громад перевиконано на 9773,5 тис гривень», - поінформував в.о заступника начальника –начальника Хотинського відділення Новоселицької ОДПІ Вячеслав Гортопан.

Як підкреслив керівник хотинських фіскалів, такий ріст зумовлений, насамперед, спільними з органами влади заходами у напрямку легалізації ринку праці та впорядкування земельних відносин.

«Окрім того, у другому півріччі місцеві громади можуть розраховувати на надходження від майнових податків. Податківці Хотинського відділення  сформували 38462 повідомлення-рішення про нараховані 4307,4 тис грн.земельного податку громадянам - землевласникам та землекористувачам. Окрім того, винесено 535 повідомленнь - рішеннь про сплату  податку на нерухомість в сумі 258,7 тис.грн», - наголосив Вячеслав Гортопан.

Як він зазначив, завдяки активній взаємодії з контролюючими органами та  усіма гілками місцевої влади суттєвий ріст податкових надходжень до бюджетів громад прогнозується за підсумками фінансового року.