Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Новоселицькою ОДПІ проведено семінар з новацій у застосуванні РРО

17.05.2017

Днями в приміщенні Новоселицької ОДПІ Головного управління ДФС у Чернівецькій області проведено семінар з питань застосування реєстраторів розрахункових операцій, зумовлений Постановою Кабінету Міністрів від 16 березня 2017 року №231, яка вступила в силу з 8 травня цього року.

На семінарі було обговорено питання щодо сфери застосування РРО як засобу реєстрації та обліку операцій з готівкою.

Ключовим моментом доповіді заступника начальника Новоселицької ОДПІ Анжели Галкевич - це поширення застосування РРО на продавців "технічно складних побутових товарів": побутової техніки, комп'ютерів, смартфонів та іншої електроніки, незалежно від їх обороту або типу господарювання, що підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні.

Анжела Василівна ще раз довела до представників бізнесу вказану Постанову КМУ від 16.03.2017 р. № 231, якою затверджено Перелік груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, в цілях застосування РРО.

Розглянуто усі групи товарів згідно УКТЗЕД, під час продажу яких необхідно застосовувати РРО. Важливо пам’ятати - що реєстратор розрахункових операцій застосовується суб’єктом господарювання на усі структурні підрозділи (об’єкти торгівлі) та на весь наявний товар.

Як купити та зареєструвати РРО, контакти кампаній, які займаються продажем, ремонтом та обслуговуванням касових апаратів, про все це також розповіла Анжела Василівна.

Учасники семінару отримали відповіді на актуальні питання та практичні поради щодо реєстрації касових апаратів.