Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Заслужений артист України Іван Дерда задекларував доходи

21.04.2017

На фасаді  Міністерства внутрішніх доходів США є напис: «Податки - це ціна цивілізованого суспільства». Повністю погоджуючись із цим лозунгом  та  демонструючи  власну державницьку позицію  щороку Чернівецьку ОДПІ відвідує Іван Дерда, співак, соліст Чернівецької філармонії, заслужений артист України.

Традиційно Іван Михайлович подає декларацію про майновий стан і доходи, а також заряджає своїм позитивом усіх співробітників та відвідувачів Чернівецької ОДПІ.

 «Підтвердити свій європейський вибір необхідно відповідальним ставленням до сплати податків. Ми не маємо права допустити, щоб події в Україні та загрози її незалежності спровокували кризу неплатежів. Доля нашої держави, незалежність країни  сьогодні залежить від соціальної відповідальності та податкової культури кожного з нас», - зазначив відомий буковинський баритон.  

Колектив Чернівецької ОДПІ завжди  радо вітає улюбленого співака  та щиро бажає йому мільйонних гонорарів, які він задекларує у наступному році.