Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

За І квартал 2017 року фахівцями Новоселицької ОДПІ надано понад 4,8 тисяч адміністративних послуг

19.04.2017

З початку 2017 року до Центру обслуговування платників Новоселицької ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області надійшло 30805 звернень від платників податків, які отримали 4879 адміністративних, інформаційних та консультаційних послуг.

Як свідчить статистика, найбільшою популярністю користуються послуги з видачі карток платників податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. За звітний період видано понад 2475 таких документів.

Також зареєстровано 501 платник єдиного податку, 625 книг обліку доходів та книг обліку доходів і витрат та видано 819 витягів  з реєстру платників єдиного податку.

За реєстрацією книг обліку розрахункових операцій та розрахункових книжок до ЦОПів звернулись 207 суб’єктів господарювання, за реєстрацією РРО – 26.

Довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами Державної фіскальної служби України, отримав 41 платник.

Крім того, від юридичних та фізичних осіб було прийнято і опрацьовано майже 26 тисяч звітів.