Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Результати роботи ВВБ ДПС у Чернівецькій області управління внутрішньої безпеки ДПС України за січень- серпень 2012 р

12.08.2012

За 8 місяців поточного року співробітниками ВВБ при ДПС у Чернівецькій області УВБ ДПС України проведено 171 службову перевірку, за наслідками яких 19 працівників ОДПС притягнено до дисциплінарної відповідальності у вигляді догани, 11 осіб звільнено з органів державної податкової служби.

За матеріалами ВВБ органами прокуратури протягом 2012 року відносно працівників державної податкової служби у Чернівецькій області порушено 2 кримінальні справи (за ст. 364 ч.3 (Зловживання владою або службовим становищем), ст. 366 ч.1 (Службове підроблення), ст. 367 ч.1 (Службова недбалість) КК України), по одній з яких досудове слідство завершене та вона направлена на розгляд до суду.

Станом на 01.09.12 за результатами проведених відділом оперативно-профілактичних заходів задокументовано 4 факти порушення вимог Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції".

Особи, у відношенні яких було складено адміністративні протоколи, судом визнані винними в інкримінованих правопорушеннях і їм призначено покарання у вигляді штрафу та звільнено з органів державної податкової служби.

З метою попередження вчинення корупційних правопорушень ВВБ здійснено 354 профілактичні заходи, в т.ч.: винесено 61 офіційне застереження працівникам податкової служби області про недопущення протиправної поведінки, проведено 220 лекції, виступів, бесід в колективах, 43 публікації в пресі та 30 виступів по телебаченню та радіо.

 

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю за матеріалами

 відділу внутрішньої безпеки ДПС у Чернівецькій області

 управління внутрішньої безпеки ДПС України