Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Заходи щодо запобігання і протидії корупції в органах ДФС Чернівецької області

10.07.2018

 Упродовж першого півріччя 2018 року працівниками управління внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Чернівецькій області проведено 60 перевірок (прийнято участь у дисциплінарних провадженнях, службових розслідуваннях) відносно працівників Головного управління ДФС у Чернівецькій області та Чернівецької митниці ДФС.

За результатами проведених перевірок 1 працівнику оголошено сувору догану, 7 працівникам оголошено догани, 9 осіб де премійовано. Також направлено 4 подання керівникам територіальних підрозділів ДФС області та митниці про усунення причин та умов, які призвели до виявлених порушень та недопущення їх в майбутньому.

Крім того,за наслідками проведених управлінням внутрішньої безпеки перевірок, прокуратурою Чернівецької області та слідчими ГУ Національної поліції в Чернівецькій області зареєстровано 7 кримінальних проваджень, з яких по двом провадженням оголошено підозру у вчиненні у кримінального правопорушення та 2 кримінальні провадження з обвинувальним актом направлено на розгляд до суду. Вироком суду 1 особу визнано винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.369 КК України і призначено покарання у вигляді штрафу в розмірі 8500 грн.

Також, за матеріалами УВБ ТО ДФС у Чернівецькій області працівниками управління захисту економіки в Чернівецькій області Департаменту захисту економіки національної поліції України складено 5 адміністративних протоколів про вчинення корупційних правопорушень, які були розглянуті судом та винних осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

За участі працівників УВБ, на підставі направленого орієнтування про порушення митного законодавства, працівниками Чернівецької митниці ДФС складено 1 протокол про порушення митних правил та вилучено з незаконного обігу товарів на суму 1180200 грн.

Працівниками управління внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Чернівецькій області постійно проводиться робота щодо системного запобігання проявів корупції, виявлення та ліквідації причин і умов її існування. З метою профілактики недопущення корупційних правопорушень, у першому півріччі 2018 року винесено 7 офіційних  застережень працівникам територіальних органів ДФС області.