Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Працівники власної безпеки ДФС Буковини провели 39 службових перевірок

07.05.2018

Як повідомили в управлінні власної безпеки територіальних органів ДФС у Чернівецькій області, за січень-квітень 2018 року працівниками управління проведено 39 службових перевірок щодо протидії та запобігання корупції серед працівників територіальних підрозділів фіскальної служби області та митниці, крім того працівники управління брали участь у дисциплінарних провадженнях та службових розслідуваннях.

За результатами таких перевірок направлено 4 подання керівникам територіальних підрозділів ДФС області та митниці про усунення причин та умов, які призвели до виявлених порушень та недопущення їх в майбутньому. Також за результатами проведених перевірок та розгляду подань 1 працівнику оголошено сувору догану, 7 працівникам оголошено догани, 8 осіб депремійовано.

За участі працівників УВБ, на підставі направленого орієнтування про порушення митного законодавства, працівниками Чернівецької митниці ДФС складено 1 протокол про порушення митних правил та вилучено з незаконного обігу товарів на суму 1180200 грн.

За наслідками проведених управлінням власної безпеки перевірок, прокуратурою Чернівецької області та слідчими ГУ Національної поліції в Чернівецькій області зареєстровано 5 кримінальних проваджень, з яких по одному оголошено підозру у вчиненні у кримінального правопорушення та направлено на розгляд до суду.

Крім того, у січні-квітні 2018 року за матеріалами УВБ ТО ДФС у Чернівецькій області працівниками УЗЕ в Чернівецькій області ДЗЕ НП України складено 4 адміністративні протоколи про вчинення корупційних правопорушень.

Виявлення причин та умов, які сприяють функціонуванню корупційних складових, а також осіб, котрі дискредитують відомство, є основним завданням для підрозділу внутрішньої безпеки, який у межах своїх повноважень забезпечує безпеку діяльності відомства, державних службовців та працівників від протиправних посягань, пов’язаних із виконанням ними службових обов’язків.

Нагадаємо, для оперативного реагування на скарги і звернення громадян та суб’єктів господарювання з метою подолання проявів корупції, усунення непорозумінь у спілкуванні громадян з посадовими особами органів Державної фіскальної служби або неякісного обслуговування працівниками ДФС, діє антикорупційних сервіс «Пульс». Номер цілодобової телефонної лінії: 0-800-501-007.