Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Увага!Телефонні аферисти знову видають себе за податківців

22.01.2018

У Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області повідомляють,  що телефонні шахраї, які видають себе за посадових осіб відомства, не полишають спроб збагатитися у злочинний  спосіб.

Аферисти телефонують до керівників, головних бухгалтерів та приватних підприємців та пропонують за винагороду «вирішити питання» із податківцями. Для подальшого зв’язку залишають номер мобільного телефону нібито заступника керівника відомства: 097-498-79-29.

У Головному управлінні ДФС Буковини наголошують, що фіскальне відомство діє ВИКЛЮЧНО в межах чинного законодавства та повноважень і ні СМС-повідомлень, ні дзвінків, ні запрошень «для вирішення питань» від імені керівництва надходити не може.

Усім буковинцям необхідно пам’ятати, що шахраї розраховують на вашу довірливість і саме тому змушують до спонтанних та необдуманих вчинків. Ні в якому разі не давайте їм кошти і терміново повідомляйте про такі випадки за телефоном антикорупційного «Сервісу Пульс» Державної фіскальної служби України - 0800-501-007 або до управління  внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Чернівецькій області за тел. 54-56-17.

Нагадуємо, що за вказані протиправні дії передбачена відповідальність згідно з чинним законодавством.