Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

В Центрах обслуговування платників податків буковинцям надано понад 117,5 тис. адміністративних послуг

01.02.2019

Заступник начальника Головного фіскального відомства Буковини Іван Матіос зазначає впродовж січня - грудня 2018 року платники податків отримали 117 589 сервісних послуг. Це свідчить про злагоджену роботу фахівців Центрів обслуговування платників області та відмінну комунікацію з краянами -  наголошує посадовець. Та продовжує, пріоритетом роботи відомства і надалі є - створення комфортних умов ведення бізнесу для підприємництва області та надання високоякісних послуг громадянам та бізнесу, з урахуванням сьогоднішніх потреб та спрощення процедур їх надання.

Іван Миколайович наголошує, в області функціонують 13 Центрів обслуговування платників, в яких існують єдині організаційні принципи роботи працівників з питань організації надання адміністративних, консультаційних та інформаційних послуг.

Серед основних сервісних послуг: отримання інформації про стан розрахунків з бюджетом, консультативна допомога та отримання  довідок і дозвільних документів, видача довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами доходів і зборів; видача довідки про відсутність заборгованості із сплати податків, зборів платникам податків, які припиняються/припиняють підприємницьку діяльність; видача картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків; реєстрація розрахункових книжок та книг обліку, взяття на облік реєстраторів розрахункових операцій тощо. 

До відома буковинців: на  офіційному порталі «Територіальні органи ДФС у Чернівецькій області» у розділі «Діяльність» підрозділ «Адміністративні послуги» розміщена інформація про місця надання адміністративних послуг та перелік інформаційних карток адміністративних послуг; бланки заяв та інших документів, необхідних для звернення щодо надання адміністративної послуги (http://cv.sfs.gov.ua/diialnist/mistsya-nadannya-administrativnih-poslu/).

 

 

Фотоматеріали по темі

/
  • Про результати роботи територіальних управлінь у сфері надання адміністративних послуг та сервісів за 2018 рік