Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Віталій Шпак озвучив досягнення фіскалів краю на підсумковій прес-конференції

13.10.2017

Вчора, відбулася прес-конференція в. о. начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області Віталія Петровича Шпака, під час якої журналістів проінформували про підсумки діяльності відомства за 9 місяців 2017 року. А також окреслив пріоритетні напрямки роботи та позитивний досвід адміністрування податків.

У своєму виступі очільник фіскального відомства ознайомив громадськість з основними цифрами щодо надходжень платежів до бюджетів, статистикою платників податків та детально розповів про ключові напрямки боротьби з «тінню».

За словами Віталія Шпака основні завдання по забезпеченню надходжень, як до державного, так і місцевих бюджетів перевиконані.

Загалом від буковинських платників Зведений бюджет України отримав 2561,3 млн. грн. Така сума на 541,7 млн. грн., або на 42,7 відсотки перевищує надходження 2016 року. Індикативний показник ДФС України у 2017 році виконано на 101,3 відсотків, або додатково забезпечено 32,0 млн. грн.

Із вказаних надходжень на загальнодержавні потреби – до державного бюджету спрямовано 985,7 млн. грн. В свою чергу, на потреби місцевих громад  області, надійшло 1 мільярд 575,7 млн. грн. від загальних платежів. У порівнянні з 2016 роком, приріст податкових платежів до бюджетів місцевих громад перевищив 327,3 млн. грн., до державного – 214,5 млн. грн.

Розповідаючи про динаміку надходжень кожного з видів податків Віталій Шпак звернув увагу на зростанні сплати ПДВ порівняно з минулим роком на 61,8 млн. грн. та відшкодуванні з бюджету ПДВ на 49,0 млн. грн., а ще детально зупинився на аналізі надходжень на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

«Від початку року зібрано 1540,0 млн. грн. внесків Виконання індикативних показників забезпечено на рівні 121,0 відсотка, у грошовому еквіваленті - +266,9 млн. грн. Відносно січня-вересня 2016 року забезпечено приріст надходжень на 529,0 млн. гривень. І якщо порівнювати з січнем-вереснем 2015 року приріст надходжень склав 25,3 млн. грн. (ставка ЄСВ на той період складала більше як 42 відсотки, а зараз 22 відсотки) - наголошував у своєму виступі Віталій Шпак.

Під час виступу посадовець озвучив основні аспекти легалізації заробітної плати, їх вплив на  розвиток територіальних громад та звернув увагу присутніх, що від початку року уже легалізовано 3922 наймані працівники.

Наприкінці преc-конференції посадовець надав відповіді на запитання медійників краю та звернув увагу, що невідкладне завдання – спільними зусиллями, за участі громадськості, засобів масової інформації, навести порядок на ринку праці і досягти абсолютної легалізації при виплаті доходів та подолати серед платників негативну тенденцію ухилення від сплати податків.