Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

З Буковини до бюджетів країни надійшло майже 2 млрд. грн. податків

02.08.2017

Про це повідомив в.о. керівника фіскальної служби Чернівецької області Віталій Шпак. Посадовець відзначив, що від початку 2017 року  від  платників регіону надійшло на 427,0 млн. грн. більше податків ніж за аналогічний період торік.

Загалом за 7 місяців  буковинці сплатили до бюджету понад 1962,7 млн. грн. податків та 1202,0  млн. грн. єдиного соціального внеску. Планові показники виконано на 103,8 відсотки.

Обсяги наповнення державної скарбниці зросли на 167,0 млн. грн. – акумульовано понад 756,5  млн. грн. Найбільшими бюджетоформуючими платежами в області є податок на додану вартість – 280,7 млн. грн., податок на доходи фізичних осіб - 261,6 млн. грн., податок на прибуток – 79,5 млн. грн. Крім того, в державну казну спрямовано 81,8 млн. грн. військового податку.

В регіоні на 260,0 млн. грн. збільшилася  сплата за податками, що формують місцеві бюджети. Загалом, до місцевих бюджетів Чернівецької області надійшло 1206,1 млн. грн. Додатково до планових показників надходжень податків, що затверджені органами місцевого самоврядування надійшло понад 45,7 млн.грн.

За словами Віталія Шпака зростання податкових надходжень до бюджетів – найкращий стимул для розвитку соціально - економічної сфери Чернівеччини. Мета фіскалів регіону – робити все можливе, аби економічна система держави якнайшвидше зміцніла.