Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Плата за використаня буковинської землі перетнула 100-мільйонний рубікон

19.06.2017

За пять місяців 2017 року субєктами господарювання краю, які підпадають під дію статті 269 Податкового кодексу України, як власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі на терені регіону, сплачена плата за землю перевищила 106,4 млн. грн., що більше на 13,8 млн. грн. в порівняні з звітним періодом 2016 року.

Беззаперечно, вагома частка доходів у вигляді плати за землю - 76,7 відсотка або 81,6 млн. грн. цьогоріч належить, власникам земельних ділянок, часток (паїв) та землекористувачам з числа юридичних осіб.

Однак, забезпечуючи майже третину загальної плати за землю на рівні 24,7 млн. грн., платники плати за землю – фізичні особи з початку цього року, виявились більш активними і сумлінними, збільшуючи  у січні – травні 2017 року надходження на 3,1 млн. грн. ніж за п’ять  місяців минулого року.

У Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області наголошують, всі буковинські землевласники та землекористувачі до 1 липня поточного року отримають податкове повідомлення-рішення про суму нарахованого податку. Відтак, вказані суми необхідно сплатити впродовж 60 днів. Тобто, кінцевий термін сплати податку за 2017 рік землевласниками та землекористувачами – 29 серпня 2017 року.

Та запрошують власників землі та землекористувачів в законодавчо встановлені терміни сплатити земельний податок, адже порушення термінів сплати спричиняє застосування штрафних санкцій та нарахування пені.