Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

До бюджетів усіх рівнів на Буковині зібрано майже 1 мільярд 386 мільйонів гривень податкових платежів

02.06.2017

Про це повідомили у Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області. Загалом, внесок буковинських платників податків до держбюджету та місцевих скарбниць за підсумками 5 місяців 2017 року – 1385,6 мільйона гривень податкових платежів. До показників минулого року зафіксовано плюс 309,5 мільйонів гривень додаткових надходжень.

«Від початку року з регіону  до держбюджету перераховано на 26,6 відсотків більше  податків ніж за аналогічний період торік, а до місцевих бюджетів надходження зросли майже на третину»,- відзначає в.о.начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області Віталій Шпак.

За звітний період  забезпечено виконання усіх бюджетоформуючих платежів до державного бюджету - загалом, зібрано 545,5 мільйонів гривень. Як свідчить аналітика, найбільший ріст платежів до держбюджету відбувся за рахунок сплати податку на доходи фізичних осіб- 176,2 мільйони гривень, або на 56,6 мільйонів гривень більше, ніж торік.  Другим за величиною наповнення бюджету став податок на додану вартість -201,5 мільйонів гривень, ріст до минулого року 43,3 мільйонів гривень.

Платники податку на прибуток сплатили 66,7 мільйонів гривень. Надходження військового податку перевищили 55,0 мільйонів гривень, або додатково до 2016 року 14,8 мільйонів гривень.

Також керівник фіскальної служби Буковини поінформував, що за п’ять місяців цього року бюджети територіальних громад регіону отримали  понад 840,0 мільйонів гривень податкових платежів. «Надходження понад розписи перевищили 123,3  мільйони гривень, а порівняно з фактом січня - травня минулого року зросли на 194,6 мільйонів гривень»- зауважив Віталій Шпак.

Так, з доходів буковинців до місцевих скарбниць області сплачено 498,0  мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб. «Спрощенці» та  сільгоспвиробники збагатили місцевий бюджет на 134,8  мільйонів гривень. Землекористувачі та землевласники заплатили 106,4 мільйони гривень. За роздрібний продаж тютюном та алкоголем надійшло 59,3 мільйони гривень акцизного податку.