Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Чернівецька митниця ДФС: до держбюджету перераховано понад 197 мільйонів гривень

01.06.2017

У травні цього року Чернівецька митниця ДФС виконала план надходжень до Державного бюджету на 124,4 %. Фактично державну скарбницю поповнено на 197,2 мільйона гривень, що перевищує як показник квітня 2017 року, так і травня минулого.

Зазначимо, що перевиконання митницею планових показників означає наповнення спецфонду обласного бюджету цільовими коштами для ремонту доріг. За підсумками надходжень з вересня 2015 року по травень поточного митницею забезпечено фінансування зазначених витрат у сумі 530,3 мільйона гривень.

«Наприкінці минулого місяця ми звітували про «нульове» перевиконання індикативних показників, – коментує ситуацію начальник Чернівецької митниці ДФС Микола Салагор. – За підсумками роботи у травні на ремонт доріг спрямовано 18, 6 млн. грн. Сподіваємося, результати освоєння наявних у спецфонді понад півмільярда гривень відчує кожен буковинець. Чернівецька область володіє всіма необхідними ресурсами, аби буковинські дороги відповідали європейським стандартам».