Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

ДФС Буковини: термін оскарження результатів перевірок подовжено до 10 робочих днів

29.12.2018

Інформують у Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області. Та наголошують, з 1 січня 2019 року наберуть чинності норми Закону України від 23 листопада 2018 року № 2628-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів», яким внесено зміни до пунктів 44.7 статті 44 та 56.3 ст.56 Податкового кодексу України.  Даним Законом внесено зміни до пункту 56.3 статті 56 щодо термінів подання скарги, зокрема строк для подання скарги про перегляд такого рішення змінено з 10 календарних днів до 10 робочих днів.

Зокрема, згідно з чинною редакцією п. 44.7 ст. 44 Податкового кодексу України платник податків має право подати контролюючому органу, який проводив перевірку, заперечення та/або додаткові документи, які підтверджують показники, відображені таким платником податків у податковій звітності протягом п’яти робочих днів з дня, наступного за днем отримання акта перевірки. Цей термін з 1 січня 2019 року буде змінено на 10 робочих днів.

Також статтею 56.2 ПКУ передбачено, що у разі, коли платник податків вважає, що контролюючий орган неправильно визначив суму грошового зобов’язання або прийняв будь-яке інше рішення, що суперечить законодавству або виходить за межі повноважень контролюючого органу, він має право звернутися до контролюючого органу вищого рівня із скаргою про перегляд цього рішення.